FTK

FasTracKids Pasākumi

Nodarbības vecākiem – daļa no FasTracKids audzēkņu panākumiem

kids-for-web

Vecāku agrīna iesaistīšanās pirmsskolas izglītībā ir labākais priekšvēstnesis panākumiem skolā un dzīvē. Tādēļ laikā, kad bērnu smadzeņu attīstība noris visstraujāk visā mācību procesā FasTracKids pasniedzēji iesaista vecākus.

Š.g. 14.janvārī FasTracKids Ķīpsala audzēkņu vecāki pulcēsies kopā, lai iepazītos ar bērnu sasniegto ‘’Bioloģijas’’ un ‘’Dabas Zinātnes’’ integrētajās rotaļu nodarbībās, kā arī iepazīsies ar ‘’Ekonomikas’’ nodarbībās iegūstamām prasmēm un zināšanām.

FasTracKids vecāki seko līdzi ikvienai nodarbībai tiešsaistē un gūst papildus informāciju par nodarbībām, kā arī materiālus prasmju un zināšanu padziļināšanai vecākiem paredzētā vietnē internetā.

Mācību procesā iekļauti gan progresa ziņojumi, gan vecāku nodarbības.  Jāatzīmē, ka vecākiem ir iespēja apliecināt bērna prasmes un iemaņas piedaloties starptautiskos FasTracKids pasākumos, piemēram, ”FasTracKids balsis” vai ”FasTracKids balsis angļu valodā”. Bērni gūst starptautisku novērtējumu un atzinību, kas motivē pilnveidoties un sasniegt arvien vairāk.

Bērni kopā ar vecākiem FasTracKids programmās iegūt starptautiski novērtētu izglītību un mīlestību mācīties visa mūža garumā. Priecājamies kopīgi piedzīvot un atklāt pasauli ar Jūsu bērniem. Esam partneri Jūsu bērnu attīstībā!

Rakstiet mums: birojs@fastrackids.lv!

Starptautiskās iniciatīvas

Mēs dedzīgi vēlamies nodrošināt iespējas audzēkņu sadarbībai FasTracKids® centros un skolās visā pasaulē. Mūsu pasākumu ietvaros audzēkņi arī veicina pozitīvu ietekmi uz vietējo sabiedrību tādās jomās kā rakstpratība un vides ilgtspējība.

Šie starptautiskie pasākumi ir paredzēti, lai nostiprinātu jūsu bērnu vēlmi un prieku mācīties, vienlaikus mēģinot pozitīvi ietekmēt bērnu apkārtējo sabiedrību. FasTracKids nodrošina jaunajiem skolniekiem platformu un sniedz iespēju izmantot viņu balsis un prātus, lai mainītu pasauli. Jūsu bērni var izmantot savu radošumu, lai palīdzētu sasniegt tādus globālus mērķus kā vides ilgtspējība un ietekme uz rakstpratību agrā bērnībā.

Lasiet vairāk par mūsu starptautiskajiem pasākumiem un konkursiem, kas turpina demonstrēt, cik būtiski ir FasTracKids audzēkņi gaišākas nākotnes veidošanā mums visiem!

 

Read for the Record

Kampaņa Read for the Record

21. oktobrī FasTracKids centri jau 8. gadu pēc kārtas piedalījās pasākumā Read for the Record (Lasi rekorda vārdā), proti, starptautiskā kampaņā, kas ir vērsta uz agrīnas rakstpratības nozīmīgumu. Pasākums Read for the Record® apliecina lasīšanas nozīmi, apvienojot pirmsskolas vecuma bērnus un atsaucīgus pieaugušos, lai vienā dienā lasītu vienu un to pašu grāmatu. Lasīt vairāk…

Voices of FasTracKids

Konkurss Voices of FasTracKids

Uzņēmums FasTracKids ik gadu rīko starptautisku runas konkursu Voices of FasTracKids (FasTracKids balsis). Šajā konkursā programmā FasTrack® Fundamentals iesaistītie bērni demonstrē savu grūto darbu un progresu, sacerot, sarakstot un prezentējot runu savā dzimtajā valodā. Lasīt vairāk…

Voices of FasTrack English

Konkurss Voices of FasTrack English

Programma FasTrack® English ir pirmā mūsu angļu valodas kā svešvalodas (English as a foreign language — EFL) programma, kuras ietvaros ikviens audzēknis runā angļu valodā. Mēs izlēmām, ka šo bērnu balsis jādzird visai pasaulei. Otrajā ikgadējā runas konkursā Voices of FasTrack English (FasTrack balsis angļu valodā) vairāk nekā 350 dalībnieki iesniedza savus video, kuros viņi demonstrēja savas angļu valodas zināšanas.
Lasīt vairāk…

FasTracKids Global Initiative

FasTracKids globālā iniciatīva

Mūsu globālās iniciatīvas programma Water Wise (Sargāsim ūdeni) FasTracKids programmu audzēkņiem iniciatīvā iesaistītajos centros nodrošināja iespēju uzzināt vairāk par ūdens aizsardzību, sadarboties klases aktivitāšu ietvaros un uzsākt projektus attiecīgajās kopienās. Lasīt vairāk…