FTK

GLOBĀLĀ INICIATĪVA

Programma Water Wise

global_initiative_logo

Uzņēmums FasTracKids® ir pazīstams visā pasaulē, un tas palīdz audzēkņiem informēt sabiedrību par mūsu pasauli un tās dabas resursiem. Uzņēmuma FasTracKids pārstāvji uzskata, ka bērniem ir jaunas, radošas idejas, kas var palīdzēt aizsargāt dabas resursus un veidot labāku nākotni.

Mūsu globālās iniciatīvas programma Water Wise (Sargāsim ūdeni) sniedza iespēju programmā FasTrack® Fundamentals iesaistītajiem audzēkņiem uzzināt vairāk par faktiem saistībā ar ūdeni, sadarboties klases aktivitāšu ietvaros un uzsākt projektus attiecīgajās kopienās. Bērni mācījās par ūdens nozīmi un veidiem, kā viņi var aizsargāt ūdeni pret piesārņojumu un atkritumiem.

Mēs arī sadarbojāmies ar Apvienoto Nāciju Organizāciju, lai atzīmētu Pasaules ūdens dienu un iesaistītos naudas līdzekļu vākšanas kampaņā Race Across a Cleaner Earth (Skrējiens pa tīrāku zemi), lai palīdzētu nodrošināt tīru ūdeni skolai Zimbabvē.

Uzņēmums FasTracKids uzsver šo sadarbību kā vienu no sistēmas FasTrack® sniegtie ieguvumi priekšrocībām. Ar šādu iniciatīvu starpniecību audzēkņi mācās izmantot sadarbību, lai dalītos ar idejām un labāko praksi ar citiem FasTracKids audzēkņiem, vecākiem un centriem visā pasaulē.

Lai apmeklētu mūsu Facebook kopienas lapu, noklikšķiniet uz tālāk redzamo attēlu:

Global Initiative Facebook Screen Shot