FTK

READ FOR THE RECORD

Aicinām pievienoties lielākajam vienas dienas koplasīšanas pasākumam pasaulē!

Arī šogad FasTracKids kā partneris piedalīsies organizācijas Jumpstart iniciatīvā “Read for the Record®” (Lasi rekorda vārdā). “Lasi Rekorda vārdā” ir starptautiska koplasīšanas iniciatīva. FasTracKids ir šīs iniciatīvas partneris jau 14. gadu. Pasākums notiek vienu dienu gadā, kad miljoniem cilvēku sanāk kopā, lai atzīmētu lasītprasmi un atbalstītu centienus veicināt agrīnās pirmsskolas izglītību.

2019. gadā vairāk nekā 2,1 miljoni cilvēku atbalstīja šo iniciatīvu. Arī 37 FasTracKids centri un skolas no 16 valstīm piedalījās šajā pasākumā, pulcējot vairāk nekā 11000 bērnu un viņu vecāku, kopīgi lasot Oge Mora grāmatu “Thank You, Omu!”.

Mēs ceram, ka šogad mēs sasniegsim jaunu rekordu!!!

Lai gan šī gada pasākums būs atšķirīgs, ir tik svarīgi, lai mūsu sadarbības partneri, vecāki un audzēkņi arī turpmāk būtu šīs lieliskās koplasīšanas iniciatīvas dalībnieki.

Šogad, 29.oktobrī, ceturtdienā, FasTracKids mācību vietās pulcēsies ģimenes, lai kopā lasītu šī gada grāmatu „Evelīna Del Reja dodas prom”. Grāmatas autore ir Meg Medina.
Evelīna Del Rey ir Danielas labākā draudzene. Viņas visu dara kopā un pat dzīvo vienādos dzīvokļos, kuri atrodas vienas ielas pretējās pusēs. Daniela dzīvo ar mammu un kāmīti, bet Evelīna ar mammu, papi un kaķi. Bet pēc šodienas, pēc Evelīnas došanās prom, vairs nebūs kā līdz šim. Līdz šim meitenes rotaļājās starp mantu kastēm, līdz pienāk atvadīšanās laiks. Solot uzturēt sakarus, meitenes zina, ka viņu draudzība vienmēr būs īpaša. Meg Medinas skaisti uzrakstītā stāsta par draudzību un pārmaiņām maigumu papildina Sonijas Sančezas krāsainās un dinamiskās grāmatas ilustrācijas.

Sazinieties ar Jums tuvāko FasTracKids mācību vietu, lai uzzinātu vairāk, kā mēs kopā varam pasaules rekordu!