FTK

KONKURSS READ FOR THE RECORD

Mēs aicinām Jūs pievienotos lielākajam vienas dienas koplasīšanas pasākumam pasaulē!

FasTracKids arī šogad piedalīsies kā partneris organizācijas Jumpstart’s iniciatīvai Read for the Record® (Lasi rekorda vārdā). Lasi rekorda vārdā nozīmē, ka vienu dienu gadā cilvēki visā pasaulē sanāk kopā, lai lasītu vienu grāmatu.

2023.gada 26.oktobrī, ceturtdienā FasTracKids mācību vietās pulcēsies ģimenes, lai lasītu Dženijas Toresas Sančesas bērnu grāmatu

‘’Ar lielu mīlestību”

(WITH LOTS OF LOVE, BY JENNY TORRES SANCHEZ, ILLUSTRATED BY ANDRE CEOLIN)

Pagājušajā gadā FasTracKids, Jumpstart un citi agrīnās izglītības atbalstītāji apvienoja vairāk kā 2.2 miljonus dalībnieku, radot lielāko koplasīšanas pieredzi.
Sazinieties ar Jums tuvāko FasTracKids mācību vietu, lai uzzinātu vairāk, kā Jūs varat mums palīdzēt pārspēt pasaules rekordu!

Uzņēmums FasTracKids sadarbojas ar organizāciju Jumpstart, rīkojot ikgadēju vienas dienas pasākumu, kurā apvienojas miljoniem cilvēku, lai godinātu rakstpratību un atbalstītu centienus veicināt izglītību agrā bērnībā. Pasākums Read for the Record® (Lasi rekorda vārdā) apliecina lasīšanas nozīmi, apvienojot pirmsskolas vecuma bērnus un atsaucīgus pieaugušos, lai vienā dienā lasītu vienu un to pašu grāmatu.

Iepriekšējos gados lasītās grāmatas

2022.gadā. – “Naidžels un Mēness”, autors: Antwan Eady


2021.gadā – “Eimija Vu un lupatu pūķis”, autors: Kat Zhang


2020.gadā – “Evelīna Del Rey dodas prom”, autore – Meg Medina


2019/gadā – “Paldies Omu!”, autore Oge Mora


2018.gadā – “Varbūt kaut kas skaists: Kā māksla maina apkārtni/”, autore F.Izabela Kampoi


2017.gadā – “Lācis apēda tavu sviestmaizi”, autore Džūlija Sarcone-Roach