FTK

KONKURSS READ FOR THE RECORD

Mēs aicinām Jūs pievienotos lielākajam vienas dienas koplasīšanas pasākumam pasaulē!

FasTracKids arī šogad piedalīsies kā partneris organizācijas Jumpstart’s iniciatīvai Read for the Record® (Lasi rekorda vārdā). Lasi rekorda vārdā nozīmē, ka vienu dienu gadā cilvēki visā pasaulē sanāk kopā, lai lasītu vienu grāmatu.

2016.gada 27.oktobrī, ceturtdienā FasTracKids mācību vietās pulcēsies ģimenes, lai lasītu Jūlijas Sarkones-Ročas bērnu grāmatu ‘’Lācis apēda tavu sviestmaizi’’ (The Bear Ate Your Sandwich, Julia Sarcone-Roach).

lasi-rekorda-varda-lv-partneriem

Pagājušajā gadā FasTracKids, Jumpstart un citi agrīnās izglītības atbalstītāji apvienoja vairāk kā 2.2 miljonus dalībnieku, kuri lasīja Nota Normana grāmatu ‘’Zelta zivtiņas stāsts’’ (Not Norman: A Goldfish Story), radot lielāko koplasīšanas pieredzi.
Sazinieties ar Jums tuvāko FasTracKids mācību vietu, lai uzzinātu vairāk, kā Jūs varat mums palīdzēt pārspēt pasaules rekordu!

Uzņēmums FasTracKids sadarbojas ar organizāciju Jumpstart, rīkojot ikgadēju vienas dienas pasākumu, kurā apvienojas miljoniem cilvēku, lai godinātu rakstpratību un atbalstītu centienus veicināt izglītību agrā bērnībā. Pasākums Read for the Record® (Lasi rekorda vārdā) apliecina lasīšanas nozīmi, apvienojot pirmsskolas vecuma bērnus un atsaucīgus pieaugušos, lai vienā dienā lasītu vienu un to pašu grāmatu.