FTK

FASTRACK CAMPS

FasTrack CampsFasTracKids® piedāvā jūsu bērnam izklaidējošu un aktīvu dienas nometni, kas palīdzēs neiekavēt izglītību brīvdienu laikā. Pēdējie pētījumi liecina, ka skolēni, kuri pārāk atpūšas no mācībām, var iekavēt izglītību par līdz pat sešiem mēnešiem! Šāds mācību zudums rada ievērojamus trūkumus, kad viņi atsāk skolas gaitas.

Programma FasTrack® Camps ir pirmā šāda veida programma, kas sniedz nometnes pieredzi jauniem skolniekiem, koncentrējoties uz izklaidējošām aktivitātēm, bet vienlaikus dodot iespēju iepazīties ar astronauta, paleontologa vai starptautiska ceļotāja pasauli. Katra diena ir piepildīta ar enerģiskām, interaktīvām un aizraujošām nodarbēm, kas turpina uzlabot sistēmas FasTrack® sniegtie ieguvumi priekšrocības, ko mēs uzskatām par ļoti būtiskām, lai skolnieki 21. gadsimtā gūtu panākumus. Audzēkņi pavada vairākas stundas dienā, radot, kustoties, pārrunājot un eksperimentējot, kas padara mūsu nometnes par unikālu un neaizmirstamu pieredzi!

Ikvienā nometnē bērni izklaidējošā un saistošā veidā nostiprina prasmes, ko ir iemācījušies mācību gada laikā, ļaujot jūsu bērnam mācīties tādā veidā, kādā viņš var vislabāk iemācīties.

NOMETNES

FasTrack CampsJaunie zinātnieki, vecie kauli

Jūsu bērns sastaps paleontologu dr. Dino, kurš kopā ar savu draugu, lidojošo rāpuli Teransu palīdzēs audzēkņiem izpētīt dinozauru pasauli. Neaizmirstiet apmeklēt FasTracKids dinozauru muzeju, kurā varēs aplūkot jūsu bērna projektus!

FasTrack CampsMana anatomija

Pētot dažādas būtiskas anatomiskās un organisma sistēmas (skeleta, elpošanas, gremošanas, asinsrites un nervu sistēmu), jūsu bērns apgūs cilvēka anatomiju un vienlaikus iemācīsies veidot veselīgus ieradumus.

FasTrack CampsUzmanību, gatavību, ceļojums 1

Ļaujiet sava bērna iztēlei vērsties plašumā, „apceļojot” dažādus pasaules reģionus un uzzinot, kā dzīvo bērni citās valstīs. Nedēļas beigās apmeklējiet FasTracKids starptautisko izstādi.

FasTrack CampsUzmanību, gatavību, ceļojums 2

Visi aicināti uz klāja FasTrack virsskaņas pētnieku lidmašīnā! Azora un FasTracKids lidos uz dažādām valstīm visā pasaulē, mācoties dažādas spēles un uzzinot par populāriem objektiem un gardiem ēdieniem šajās valstīs. Tiks pētītas tādas valstis kā Itālija, Brazīlija, Ēģipte un ASV.

FasTrack CampsGalamērķis — zvaigznājs

Skatieties, kā bērns kļūst par FasTronautu, vienlaikus uzzinot, kā astronauti trenējas, dzīvo un strādā kosmosā. Nedēļas beigās apmeklējiet FasTracKids kosmosa staciju.

FasTrack CampsSpensers mācās sportot

Mūsu iemīļotais trusītis apgūst vingrojumus un sporta veidus no visas pasaules! FasTracKids pievienojas Spenseram, kamēr viņš apgūst dažādus stiepšanās un citus vingrojumus, jogas pozas un citus sporta veidus. Komandu biedri un treneri māca, kā nodarboties ar konkrēto sporta veidu un kādas dzīves mācības varam gūt no sporta.

FasTrack CampsMākslas studija

Pievienojieties Annai Paulai FasTrack mākslas studijā un iedvesmojieties no slavenu mākslinieku, piemēram, Van Goga, Matisa un Pikaso, darbiem, vienlaikus paši radot unikālus mākslas darbus! Audzēkņi varēs veidot savu multiplikācijas filmu, izmantojot digitālās mākslas rīkus, ko piedāvā mācību palīglīdzeklis, kā arī veidot savas skulptūras un radīt ilustrācijas grāmatām.

FasTrack CampsPētīsim sniegpārsliņas

Lai snieg! Bērni var izveidot savu sniegpārsliņu un sniega bumbas suvenīru, ko paņemt līdzi uz mājām. Veicot aizraujošus eksperimentus, bērni uzzinās vairāk par atomiem, molekulām un sniegpārsliņām. Pievienojieties mums sniega izpētē neatkarīgi no tā, vai ārā snieg!

FasTrack CampsMūsu brīnišķīgā planēta

Vai uz zemeslodes ir vairāk ūdens nekā sauszemes? Bērni saņems atbildes uz šo un citiem jautājumiem par okeānu, okeāna dzīvniekiem, iežiem, kristāliem un fosilijām, piedaloties eksperimentos, piemēram, Eksperiments — no smiltīm līdz ūdenim un Pieskarsimies iežiem un akmeņiem.

your_creative_imagination_logoJūsu radošā iztēle

Visiem ir iztēle. Bērni varēs aplūkot dažādus klasiskos mākslas darbus un izmantot savu radošumu, lai veidotu moderno mākslu. Bērni izmantos savas maņas, lai ieraudzītu un atpazītu mākslu sev visapkārt un izmantos savu radošumu problēmu risināšanai.

FasTrack CampsAugstu debesīs

Visums ir lielāks par jums un mums. Bērni uzzinās vairāk par Saules sistēmu, jo īpaši zvaigznēm un planētām, kopā dziedot un veidojot kustīgu Saules sistēmas modeli, kā arī iesaistoties citās ar astronomiju saistītās aktivitātēs.

FasTrack Camps

Iesaistiet savu bērnu nometnē, kas ir ne tikai izklaidējoša, bet arī lietderīga.
Piezvaniet vietējam centram, lai uzzinātu par nometņu pieejamību!