FTK

Konkurss Voices of FasTrack English

Uzņēmums FasTracKids® sniedz jūsu bērniem daudz iespēju gūt panākumus 21. gadsimtā. Viena iespēja, kā nodrošināt panākumus, ir ielikt jūsu bērnos spēcīgus angļu valodas pamatus. Uzņēmumā FasTracKids mēs veicinām jūsu bērnu angļu valodas prasmes, ik gadu organizējot konkursu Voices of FasTrack® English (FasTrack balsis angļu valodā), kas ļauj bērniem demonstrēt viņu radošās angļu valodas prasmes.

Programmā FasTrack® English iesaistītie bērni demonstrē savu progresu, izveidojot un mācoties runu angļu valodā, kā arī uzstājoties ar to. Ikviens dalībnieks uzstājas ar savu runu, un FasTrack English valodas skolotājs to filmē.

Šī konkursa tēmas tiek izvēlētas, balstoties uz aktuālajiem jautājumiem pasaulē. Bērni no visas pasaules demonstrē spēju izklāstīt savu izpratni par konkrētu tematu angļu valodā, arī pastāstot, kā šis attiecīgais jautājums var ietekmēt viņu ģimenes, apkaimes un vietējās sabiedrības dzīvi. Turklāt audzēkņi tiek rosināti izveidot runu atbilstoši savam unikālajam mācīšanās stilam, ļaujot bērniem radoši domāt un izpausties. Dalībnieki demonstrē lielu pārliecību otras valodas izmantošanā, augsta līmeņa vārdu krājumu un vispārēju izpratni par angļu valodu.

Šeit var aplūkot video materiālus ar prezentācijām, kurām katrā kategorijā tika piešķirta pirmā vieta. Apsveicam mūsu dalībniekus visā pasaulē!

Pirmās kategorijas uzvarētāja — Mērija no FasTracKids centra — centrs CitySmart, Vjetnama: 15–30 sekunžu runa pirmā gada audzēkņiem. Mērija izvēlējās runāt par šādiem tematiem — izstāstīt, kāda ir viņas mīļākā rotaļlieta un kāpēc, kāds ir viņas mīļākais ēdiens un kāpēc, un kāda izskatās viņas guļamistaba.

Otrā kategorija — Stefānija no FasTracKids centra — Novorosijska, Krievija: 30–60 sekunžu runa otrā gada audzēkņiem. Stefānija stāsta par savu slepeno talantu jeb hobiju.

Otrā kategorija — Diass no FasTracKids centra — Aktau, Kazahstāna: 30–60 sekunžu runa otrā gada audzēkņiem. Diass stāsta par savu mīļāko apģērbu un par apstākļiem, kādos viņam patīk to nēsāt.

Trešā kategorija — Sojuna no FasTracKids centra — Dienvidkoreja: 30–60 sekunžu runa trešā gada audzēkņiem. Sojuna stāsta, kādas garšas saldējums viņa gribētu būt un kāpēc.

Trešā kategorija — Laila no FasTracKids centra — Dienvidkoreja: 30–60 sekunžu runa trešā gada audzēkņiem. Laila stāsta par savu mājdzīvnieku.

Ceturtā kategorija — programmā FasTrack English iesaistītie audzēkņi no FasTracKids centra — Moldova: audzēkņi dzied dziesmu vai deklamē dzejoli, ko viņi iemācījās nodarbībā FasTrack English valoda. To var darīt grupā vai atsevišķi.