FTK

Atsauksmes

Mēs priecājamies, ka mūsu ģimenes ar lepnumu vēlas dalīties ar bērnu gūto  FasTracKids® pieredzi. Mūsu pēdējā vispasaules vecāku aptaujā, kurā piedalījās pašreizējo FasTracKids programmās iesaistīto bērnu vecāki, mēs vaicājām „Vai Jūs ieteiktu uzņēmumu FasTracKids saviem draugiem un ģimenes locekļiem?”. Vairāk nekā 97% no aptaujātajiem vecākiem atbildēja apstiprinoši.

Esam pagodināti apzināties, ka uzņēmumam FasTracKids ir mūžīgi paliekoša ietekme uz mūsu audzēkņu brīnišķīgajiem prātiem. Iepazīstieties, ko saka mūsu audzēkņi un skolas par agrīnā vecuma izglītības programmām:


Mēs integrējām FasTracKids programmu mūsu bērnudārza mācību programmā, lai bagātinātu bērnu zināšanas. Šī programma ne tikai stimulē radošumu un uzlabo bērna domāšanas un argumentācijas spējas, bet arī veicina viņu problēmu risināšanas spējas un uzlabo pašvērtējumu. Tā izrādījās pareizā izvēle, lai palīdzētu mūsu bērniem sākt kaldināt savus panākumus. Pirmoreiz mēs šo programmu ieviesām 2000./2001. mācību gadā. Kad pirmie programmā iesaistītie bērni sāka mācīties devītajā klasē, mūsu skola pirmoreiz iekļuva starp desmit labākajām skolām valstī, un kopš tā laika mēs esam saglabājuši vietu šajā sarakstā.

Skolas direktors Ruijs KurikaRiudimouru, Portugāle


Smarans FasTracKids programmā ir ieguvis brīnišķīgu pieredzi. Viņš uzsāka mācības trīs gadu vecumā un pabeigs februāra beigās. Pašā sākumā viņš bija ļoti kautrīgs un daudz nekomunicēja ar citiem. Taču tagad viņš ir tik ļoti progresējis, ka kļuvis gudrākais skolā. FasTracKids centrā viņš ir apguvis ļoti daudz, it īpaši sociālās prasmes, komandas darbu un komunikācijas prasmes. Mēs esam ļoti priecīgi par viņa progresu. Patiesībā, mēs arī domājam pieteikt mūsu meitu šajā programmā.

 Prīta un Subramanjans, Smarana (5 gadi) vecākiDžordžija, ASV

Es vienmēr būšu pateicīga par visu, kas tika dots manam dēlam Renē Danielam. Viņš ir guvis tik daudz no dalības programmā, kas piedāvā apgūt tik daudz lietu, un kopumā esmu pateicīga par mīlestību, ko viņš saņēma. Mans bērns jūsu nodarbībās ir laimīgs!

Karla Lopesa, Renē Daniela Lopesa (3 gadi) māteObregona, Meksika


Vēlamies jums pateikties par lielisko Konora pieredzi FasTrack nometnē! Viņam ļoti patika viss ar dinozauru nedēļu saistītais, kā arī viņš un viņa brālis vēl aizvien spēlējas ar (cīnās par iespēju spēlēties ar) figūrām, karogu un citām lietām. Viņš par to runāja katru dienu, un ar tik lielu entuziasmu stāstīja brālim, kurš tikko pabeidza mācības bērnudārzā, ko viņš tajā dienā „mācījās”. Piektdien viņš bija ļoti sajūsmināts, stāstot „atkal šodien mācījos par T-Rex!”. Viņš arī teica, ka viņam ļoti patīk viņa skolotāji. Paldies!

Šārona, Konora (4 gadi) mammaŅujorka, ASV

Tikai vēlējos jums pastāstīt, cik laimīga esmu, ka Eriss un Vaija apmeklē FasTracKids centru. Esmu sajūsmā par programmu un Eriss pirmo reizi, kopš viņš sāka apmeklēt dienas centru/bērnudārzu, patiešām grib to apmeklēt. Viņš tiešām vēlējās šodien nākt uz skolu (sestdienā)! Viņš neko tādu man iepriekš nebija teicis! Zinu, ka tas lielā mērā ir viņa jauno draugu dēļ, taču tas ir arī kas vairāk (pirmo reizi)! Viņa mīļākā daļa ir mācību tāfele, viņš par to daudz runā, kā arī patiešām jūt, ka daudz ko apgūst un kļūst gudrāks. Tādēļ es saku jums lielu PALDIES par to! Ar prieku raugos uz nākamo gadu kopā ar jums.

Kristiana, Erisa un Vaijas (4 gadi) māteKalifornija, ASV


Šāns apmeklēja FasTracKids centru pusotru gadu pirms iestāšanās bērnudārzā šogad. Pirmajā vecāku un skolotāju tikšanās reizē es un mans vīrs bijām pārsteigti un ļoti priecīgi dzirdēt, ka Šānam ne tikai labi veicās, bet viņš arī jau bija gatavs uzsākt mācības 1. klasē. Manuprāt, par Šāna agrajiem sasniegumiem atzinību ir pelnījusi tieši FasTracKids programma un viņa skolotājas, Kipijas un Mārlas jaunkundzes.

Anita, Šāna (5 gadi) mammaDžordžija, ASV