FTK

Programma „FasTracKids” Jēkabpils pilsētā ar pašvaldības atbalstu

No 2016.gada novembra  Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota jauna, mūsdienīga pirmsskolas izglītības programma-pilotprojekts „FasTrack® Fundamentals”. Programma paredzēta 3-8 gadus veciem bērniem, tā ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā. Īstenojot programmu, bērniem tiek  sniegta iespēja iepazīties ar tādām tēmām, kā bioloģija, tehnoloģija, radošums, zemes zinātnes, mērķi … Continue reading

No 2016.gada novembra  Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota jauna, mūsdienīga pirmsskolas izglītības programma-pilotprojekts „FasTrack® Fundamentals”. Programma paredzēta 3-8 gadus veciem bērniem, tā ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā.

Īstenojot programmu, bērniem tiek  sniegta iespēja iepazīties ar tādām tēmām, kā bioloģija, tehnoloģija, radošums, zemes zinātnes, mērķi un dzīves stundas, astronomija, matemātika, literatūra, dabas zinātnes, komunikācija, runa, drāma un māksla, ekonomika. Bet galvenais, ka programma ļauj attīstīt bērniem mācīšanās prasmes visai dzīvei.

14.martā  „FasTrack® Fundamentals” nodarbību norisi Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā klātienē vēroja pilsētas  pašvaldības priekšsēdētājs  Leonīds Salcevičs, kurš ir iniciators programmas īstenošanai  Jēkabpils  pilsētā.   Priekšsēdētājs  atzinīgi novērtēja šīs programmas īstenošanu mūsu pilsētā un novēlēja bērniem  veiksmi  turpmāko tēmu apgūšanai.  Savukārt bērni kopā ar skolotājām bija sagatavojuši īpašu pateicību par iespēju apgūt šo programmu.


Comments are closed.