FTK

Lasi rekorda vārdā!

  FasTracKids Latvia partneri Gulbenes 1 PII ekoskola un Gulbenes 2. PII Rūķītis pievienojas pasaulē lielākai koplasīšanas pieredzei. Šogad FasTracKids International programmu mācību vietās jau 12-to gadu norisināsies iniciatīva ‘’Lasi rekorda vārdā’’, palīdzot Jumpstart pārspēt pasaules rekordu koplasīšanā. Mēs esam kopā ar miljoniem mazo lasītāju visā pasaulē, kas lasa vienu grāmatu un vēsta, ka lasīšana ir … Continue reading

 

FasTracKids Latvia partneri Gulbenes 1 PII ekoskola un Gulbenes 2. PII Rūķītis pievienojas pasaulē lielākai koplasīšanas pieredzei. Šogad FasTracKids International programmu mācību vietās jau 12-to gadu norisināsies iniciatīva ‘’Lasi rekorda vārdā’’, palīdzot Jumpstart pārspēt pasaules rekordu koplasīšanā. Mēs esam kopā ar miljoniem mazo lasītāju visā pasaulē, kas lasa vienu grāmatu un vēsta, ka lasīšana ir noderīga prasme.

Ceturtdien, 25.oktobrī, visi bērni kopā lasīs stāstu ‘’Varbūt kaut kas skaists: Kā māksla maina apkārtni?’’, ko sarakstījusi F.Izabela Kampoi un Adriana Sananes. Izvēlētais stāsts ir patiess un vēsta par Sandjego, Kalifornijā, kur māksla iedvesmo pārmaiņām, ka pats mazākais mākslinieks var paveikt ko LIELU! Iedvesmosimies un iedvesmosim!


Comments are closed.