FTK

FasTracKids bērni paceļ buras ar interaktīvā satura partneri tiešraidē ‘’sitesALIVE!’’ un dodas lielākajās burāšanas sacensībās pasaulē ‘’ Vendée Globe’’

FasTracKids International ir izveidojusi partnerību ar bezpeļņas organizāciju ‘’sitesALIVE!’’, kas ļaus iepazīt  izglītības saturu ‘’Okeāna izaicinājums tiešeraidē!’’ (Ocean Challenge Live!) mācību centriem un skolām visā pasaulē.  Interaktīvs mācību saturs tiks piedāvāts sadarbībā ar burāšanas sacensībām ‘’Vendée Globe’’, kas sāksies 2016.gada novembrī un turpināsies 16 nedēļas. Amerikāņu kapteinis sitesALIVE! dibinātājs Ričs Vilsons (Rich Wilson) piedalīsies ‘’Vendée … Continue reading

FasTracKids International ir izveidojusi partnerību ar bezpeļņas organizāciju ‘’sitesALIVE!’’, kas ļaus iepazīt  izglītības saturu ‘’Okeāna izaicinājums tiešeraidē!’’ (Ocean Challenge Live!) mācību centriem un skolām visā pasaulē.  Interaktīvs mācību saturs tiks piedāvāts sadarbībā ar burāšanas sacensībām ‘’Vendée Globe’’, kas sāksies 2016.gada novembrī un turpināsies 16 nedēļas.

riks-uz-jahtasAmerikāņu kapteinis sitesALIVE! dibinātājs Ričs Vilsons (Rich Wilson) piedalīsies ‘’Vendée Globe 2016’’: solo, nepārtrauktās burāšanas sacensībās, kas aizsāksies Les Sables d’Olonne ostā, Francijā. Šīs sacensības ir zināmas kā ‘’jūras Everests’’, jo tikai 71 cilvēki ir pabeiguši sacensības, salīdzinot ar 500+ cilvēkiem, kas sasnieguši Everesta virsotni. Riča motivācija piedalīties šādā ekstravagantā izaicinājumā ir vēlme iesaistīt audzēkņus mācībās, kas saistītas ar dzīvi, globāliem un reāliem piedzīvojumiem pasaulē. sites-aliveKopš agriem 1990-tajiem organizācija ‘’sitesALIVE!’’ ir veidojusi programmas no bērnudārziem līdz 12.klasei, sasaistot piedzīvojumus, ekspedīcijas un starptautiskās izpētes stacijas ar mācību klasēm. Daļa no Riča kaisības uz mācībām un izglītošanu izpaužas veidojot un administrējot tiešraides, interaktīvu, pilna semestra, saturā balstītu izglītības programmu vairāk kā 25 gadus. To var sadzirdēt Riča vārdos:

“Kā matemātikas skolotājs Bostonas sabiedriskajās skolās 1970-tajos, es redzēju, ka reālās dzīves problēmu risināšana ieinteresē manus studentus daudz vairāk kā mācību grāmatas. Kad organizācija ‘’sitesALIVE!’’ bērnus piesaista piedzīvojumiem, kuru rezultāts nav zināms un kuri izraisa  patiesu drāmu, tad viņi pievērš uzmanību zinātnei, ģeogrāfijai un matemātikai brīvi un plūstoši.”

Šī partnerība ļauj FasTracKids centriem, mācību vietām un skolām piedāvāt unikālu, dzīvu, interaktīvu izglītības pieredzi. Studenti varēs komunicēt ar kapteini Riču un viņa komandas ekspertiem, izmantojot e-pastu un video starpniecību, komanda atbildēs uz bērnu jautājumiem un sniegs interesantus faktus par ceļojumu.  FasTracKids integrēs sasaistīs tādas tēmas kā, piemēram, mērķu uzstādīšana, ģeogrāfija, okeanogrāfija un citas savās nodarbībās laikā, kad Ričs burās apkārt pasaulei.

FasTracKids izpilddirektore Nensija Faunse (Nancy Faunce) redz, ka programmu vadītājus visā pasaulē iepriecina un aizrauj šī jaunā partnerība:

“FasTracKids lepojas ar interaktīvu izglītības pieredzi bērniem. Kopā ar ‘’sitesALIVE!’’, mūsu bērni varēs doties burāšanas piedzīvojumā kopā ar kapteini Riču. Kopā mēs varam sasaistīt tādas tēmas kā okeanogrāfija un dabas zinātnes ar reālo dzīves pieredzi.”

Piedalieties šajā neatkārtojamajā piedzīvojumā 16 nedēļu garumā tuvākajās FasTracKids mācību vietās!


Comments are closed.