FTK

Vairāk kā 2.35 miljoni dalās koplasīšanas priekā!

Cik svarīga ir lasītprasme FasTracKids?  – Mūsu atbilde uz šo jautājumu ir partnerība ar “Jumpstart’”, kas organizē iniciatīvu  ‘’Lasi rekorda vārdā’’ (Read for the Record®), kas ir pasaulē plašākā koplasīšanas pieredze!  Reizi gadā miljoniem bērnu un pieaugušo visā pasaulē pulcējas kopā, lai vienā un tajā pašā dienā lasītu vienu un to pašu grāmatu. 2016.gada 27.oktobrī FasTracKids, … Continue reading

Cik svarīga ir lasītprasme FasTracKids?  – Mūsu atbilde uz šo jautājumu ir partnerība ar “Jumpstart’”, kas organizē iniciatīvu  ‘’Lasi rekorda vārdā’’ (Read for the Record®), kas ir pasaulē plašākā koplasīšanas pieredze!  Reizi gadā miljoniem bērnu un pieaugušo visā pasaulē pulcējas kopā, lai vienā un tajā pašā dienā lasītu vienu un to pašu grāmatu.

the-bear-eat-your-sandwich2016.gada 27.oktobrī FasTracKids, Jumpstart un agrīnās izglītības atbalstītāji pulcēja 2,35 miljonus dalībnieku un lasīja Jūlijas Sarkones-Rouč (Julia Sarcone-Roach)  grāmatu ‘’Lācis apēda tavu sviestmaizi’’ (The Bear Ate Your Sandwich).  No Krievijas līdz Dienvidāfrikai, no Meksikas līdz Malaizijai lasītāji iepazina stāstu par lāci, kas devās ceļojumā no meža līdz pilsētai un atpakaļ mājup, ik kā apēdot kāda cita sviestmaizi.

Grāmatas varoņi atdzīvojās un ieradās mācību vietās, bibliotēkās un skolās. Teatrāli uzvedumi, sviestmaižu ceptuves, lāču darbnīcas, īpaši viesi, grāmatu ziedojumi un citi pasākumi padarīja koplasīšanu patiesi iedvesmojošu. FasTracKids pat izmantoja Facebook Live, lai demonstrētu stāstu tiem, kas nespēja piedalīties pasākumos.

43 FasTracKids mācību vietās, 21 valstī koplasīšanā iesaistījās 10,273 dalībnieku. Esam sasnieguši līdz šim lielāko dalībvalstu skaitu iniciatīvā. Lasot šo grāmatu dalībnieki atbalstīja lasītprasmes veicināšanu un rosināja domāt par gatavību skolai.

Latvijā koplasīšana 2016.gadā noritēja pirmo reizi, trīs pilsētās – Jelgavā, Gulbenē un Liepājā, pulcējot 83 mazus un lielus lasītājus.

Apskatiet fotogrāfijas no pasākumiem Latvijā un pasaulē!  Palīdziet mums pārspēt pasaules rekordu 2017.gadā, kopā ar Jūsu bērnu piedaloties koplasīšanā tuvākajā FasTracKids mācību vietā!


Comments are closed.