FTK

Ir noslēgusies starptautiska izglītības konference ”Nākotnes prasmju pamatus liekam šodien”

Konferences mērķis ir sagatavot pirmskolas un sākumskolas pasniedzējus FasTracKids programmu audzēkņu iesaistīšanai sākumskolā, iepazīstinot ar FasTracKids metodēm un darbības rezultātiem Jelgavā, Latvijā un pasaulē, sniegt atbalstu politikas veidotājiem un vecākiem kompetencēs balstītas izglītības ieviešanai Latvijā. Konferences dalībnieki: Jelgavas sākumskolas pedagogi, FasTracKids starptautiski sertificētie programmu pasniedzēji Latvijā, pašvaldību izglītības pārvaldes, Izglītības un zinātnes ministrijas, tās padotības … Continue reading

Konferences mērķis ir sagatavot pirmskolas un sākumskolas pasniedzējus FasTracKids programmu audzēkņu iesaistīšanai sākumskolā, iepazīstinot ar FasTracKids metodēm un darbības rezultātiem Jelgavā, Latvijā un pasaulē, sniegt atbalstu politikas veidotājiem un vecākiem kompetencēs balstītas izglītības ieviešanai Latvijā.
Konferences dalībnieki: Jelgavas sākumskolas pedagogi, FasTracKids starptautiski sertificētie programmu pasniedzēji Latvijā, pašvaldību izglītības pārvaldes, Izglītības un zinātnes ministrijas, tās padotības iestāžu, vecāku un izglītības biedrību pārstāvji, mediji.

Konferences arhīva saite šeit.

Noslēdzoties konkursam “Voices of FastracKids” , ir izziņoti 2017. gada konkursa laureāti. informācija par konkursu un rezultāti ir atrodami šeit.


Comments are closed.