FTK

Sākam mācīties!

Sākam mācīties! Tuvojas jauns mācību gads un ģimenēs domājam par bērnu attīstību. Rudenī mēs sākam mācīties! FasTracKids programmu izstrādātāji ir pārliecināti – lai arī ko bērni mācītos, bērniem vienmēr būs svarīgi zināt – kā risināt problēmas, domāt radoši, strādāt komandās, efektīvi komunicēt un būt pārliecinātiem par savām idejām. Tādēļ domājot par bērnu agrīno attīstību, aicinām … Continue reading

Sākam mācīties!

Tuvojas jauns mācību gads un ģimenēs domājam par bērnu attīstību. Rudenī mēs sākam mācīties! FasTracKids programmu izstrādātāji ir pārliecināti – lai arī ko bērni mācītos, bērniem vienmēr būs svarīgi zināt – kā risināt problēmas, domāt radoši, strādāt komandās, efektīvi komunicēt un būt pārliecinātiem par savām idejām. Tādēļ domājot par bērnu agrīno attīstību, aicinām vecākus iepazīties ar FasTracKids programmu piedāvājumu un padomāt, kur bērniem pieejams V.I.E.D.Ā.K.S. veids, kā sagatavoties skolai un dzīvei. Jau divdesmit gadus, 54 valstīs FasTracKids Int. piedāvājumā ir V.I.E.D.Ā.K.S. ceļš, kā mācīties.

V – Viedums

FasTracKids pieredze ļauj sabalansēt nākotnes līderu veidošanu ar iespēju bērniem apzināties šodienu. Programmas veicina bērnu pārliecību pašam par sevi, spēju sadarboties ar citiem un nostiprināt bērnu unikālo veidu, kurā viņi mācās un izzina pasauli. FasTracKids palīdz bērniem attīstīt šo izpratni.

I – Izpēte

FasTracKids sniedz iespēju bērniem pašiem izpētīt un eksperimentēt, atrasties aktīvā vidē, izmantot zinātniskas metodes, lai radītu un pārbaudītu savas hipotēzes, kā arī piedāvātu jaunus risinājumus.

E – Elektronika

FasTracKids pieredze ļauj iedrošināt bērnus elektronikas laikmetā rast ceļu nākotē, kurā dominēs tehnoloģijas. Bērni izmanto īpaši izstrādātu saturu Mācību stacijai, S.T.E.A.M. programmas (zinātne, tehnoloģija, inženierija, māksla, matemātika)  un pašlaik arī FasTracK Robotics, kas attīsta jaunos prātus.

D – Domāšana

FasTracKids pieredze ietver kritiskās domāšanas attīstību. FasTracKids ir izveidojis mācīšanās potenciāla novērtējumu, kas ļauj FasTracKids pasniedzējiem un vecākiem saprast, KĀ bērns ir gudrs un nodrošina recepti, lai palīdzētu bērnam iemīlēt mācīšanos.

Ā – Ātrums

FasTracKids pieredze koncentrējas uz jaunradi, radošais process sniedz iespēju ātri pilnveidot uzstāšanās prasmes, iesaistīt bērnu glezniecībā, muzicēšanā, dziedāšanā, rakstīšanā, vai citās nodarbēs, kurās bērns seko savam unikālajam veidam, kā risināt problēmas un saprast pasauli.

K – Kompetences dzīvei

FasTrackids pieredze balstās uz FasTrack priekšrocībām (5 C – Creativity, Confidence, Collaboration, Critical Thinking and Communication), kas ir radošums, pašapziņa, sadarbība, kritiskā domāšana un saziņa.

S – Sasniegumi

FasTracKids divdesmit gadu pieredze ir daļa no daudzu ģimeņu dzīves visā pasaulē. Šajā laikā mēs esam redzējuši ievērojamu programmu ietekmi uz ģimenēm, sabiedrību un mūsu audzēkņu sasniegumiem.

Tuvākās mācību vietas, kurās pieejamas FasTracKids Int. starptautiskās programmas ir aplūkojamas: ŠEIT


Comments are closed.