FTK

Gulbenes un Daugavpils bērni uzvar starptautiskā konkursā ‘’Voices of FasTracKids 2018’’

Š.g. 1.jūnijā, Gulbenes 1.pirmskolas izglītības iestādē paziņoti nacionālie starptautiskā konkursa “FasTracKids balsis 2018” uzvarētāji. Bērnu grupā labākais stāstījums ir Annijai Galai no Gulbenes 1.pirmskolas iestādes un mazuļu grupā uzvarēja Daugavpils Bērnu un Jauniešu interešu izglītības iestādes “Saules stariņi” audzēknis Markuss Ževčuks. “FasTracKids” programmu audzēkņi pastāvīgi piedalās starptautiskos konkursos un iniciatīvās. Maijā noslēdzās konkurss “FasTracKids balsis … Continue reading

Š.g. 1.jūnijā, Gulbenes 1.pirmskolas izglītības iestādē paziņoti nacionālie starptautiskā konkursa “FasTracKids balsis 2018” uzvarētāji. Bērnu grupā labākais stāstījums ir Annijai Galai no Gulbenes 1.pirmskolas iestādes un mazuļu grupā uzvarēja Daugavpils Bērnu un Jauniešu interešu izglītības iestādes “Saules stariņi” audzēknis Markuss Ževčuks.

“FasTracKids” programmu audzēkņi pastāvīgi piedalās starptautiskos konkursos un iniciatīvās. Maijā noslēdzās konkurss “FasTracKids balsis 2018”, kurā piedalījās mācību centru audzēkņi. Bērni sniedza vēstījumus ‘’Ko man nozīmē FasTracKids?’’ dzimtajā valodā. Vēstījums žūrijas locekļiem tika titrēts angļu valodā starptautiskai žūrijai. Konkursa mērķis ir attīstīt bērnu komunikācijas un prezentācijas prasmes, novērtēt bērnu radošumu un pasniedzēju ieguldījumu. Šogad Latvijas bērni piedalījās starptautiskajā konkursā otro reizi.

Latvijas bērnu grupā labākais stāstījums bija Annijai Galai no Gulbenes 1.pirmskolas iestādes. Annijas prezentācija skatāma šeit. Mazuļu grupā uzvarēja Daugavpils Bērnu un Jauniešu interešu izglītības iestādes “Saules stariņi”audzēknis Markuss Ževčuks. Markusa stāstījums ir skatāms: šeit. Bērnu panākumi ļauj iepazīt latviešu valodu un uzzināt par Latviju 56 valstīs pasaulē. Gandarīti par bērnu panākumiem ir vecāki, ‘’FasTracKids’’ programmu pasniedzēji.

FasTracKids Latvia valdes priekšsēdētājs Eduards Filippovs: ‘’Ir gandarījums redzēt, ka bērni Latvijā līdzīgi kā citviet pasaulē spēj radoši izpausties stāstījumā par to, kas viņiem sniedz prieku. Mācīšanās ir prieks. Ar starptautiski atzītu pedagogu atbalstu FasTracKids programmu ietvaros bērni gūst daudzpusīgas zināšanas un pamat prasmes skolai un dzīvei vienkārši rotaļājoties.’’

FasTarcKids esam pārliecināti, ka bērniem ir jābūt pirmsskolas un interešu izglītības pārmaiņu epicentrā. Ir nepieciešamas investīcijas zinātniski pārbaudītā un starptautiski konkurētspējīgā saturā un metodēs.  FasTracKids galvenais akcents ir nevis akadēmisko zināšanu apguve, bet bērna kopējā attīstība. Galvenais uzdevums ir radīt prieku un zinātkāri. Mūsu bērni mīl mācīties dažādās izpausmēs, viņiem ir dabiska izziņas kāre, kuru nostiprinām ar digitālu saturu un multisensorām metodēm. Galvenā atšķirība – uz šīm nodarbībām bērni nenāk mācīties, bet gan rotaļāties un zināšanu iegūšana ir tikai viens no pozitīviem papildu ieguvumiem. FasTarcKids programmas nodrošina jēgpilnu un pārdomātu rotaļu vadību. Pat trīsgadīgs bērns spēj divas stundas aktīvi darboties un, ejot mājās no nodarbības, turpināt vecākiem stāstīt, ko jaunu uzzinājis. FasTarcKids strādā gan ar bērniem, gan vecākiem, kuri zina visu par to, ko bērni mācās.

Par FasTracKids:
“FasTracKids Latvia” pārstāv starptautiski atzītu, daudzpusīgu, multisensoru un interaktīvu agrīnās mācīšanās programmu klāstu bērniem no 6 mēnešiem līdz 8 gadiem. Balstoties uz zinātniskiem pētījumiem un 20 gadu darba praksi vairāk kā 270 mācību centros katru gadu mācās 120 000 bērni, 56 valstīs, 24 valodās. Latvijā FasTracKids programmas pieejamas visiem Jelgavas un Gulbenes pilsētas sešgadniekiem ar pašvaldības atbalstu, kā arī Liepājā, Jēkabpilī ar daļēju pašvaldības atbalstu, bet ar ģimeņu finansējumu Daugavpilī un Rīgā.

”FasTracKids” programmas nodrošina labus un pamatoti pārbaudāmus bērnu daudzpusīgas attīstības rezultātus. Šis agrīnā vecumā iegūtais zināšanu un prasmju pamats ir būtisks ne tikai kā sagatavošanās skolai, bet visai dzīvei, jo attīsta līderismu un vēlmi mācīties visa mūža garumā. “FasTracKids” multisensorā, interaktīvā un uz bērniem orientētā mācību pieredze iesaista bērnus un vecākus mācību procesā pateicoties detālai apmācību metodikai un starptautiski sertificētiem pasniedzējiem.


Comments are closed.