FTK

‘’FasTracKids Latvia’’ aicina pievienoties lielākajai koplasīšanas iniciatīvai pasaulē ‘’Lasi rekorda vārdā’’!

Š.g. 27.oktobrī, ceturtdien aicinām Latvijas bērnus un ģimenes pievienoties starptautiskai iniciatīvai Read for the Record® (Lasi rekorda vārdā). ”Lasi rekorda vārdā” dalībnieku skaits pagājušajā gadā sasiedza 2.2. miljonus koplasītāju visā pasaulē. Šogad ‘’FasTracKids’’ programmu mācību vietās bērnus un viņu ģimenes aicinām kopā lasīt bērnu grāmatu ‘’Lācis apēda tavu sviestmaizi’’. Pagājušajā gadā koplasīšanas iniciatīva ‘’Lasi rekorda vārdā’’ apvienoja … Continue reading

Š.g. 27.oktobrī, ceturtdien aicinām Latvijas bērnus un ģimenes pievienoties starptautiskai iniciatīvai Read for the Record® (Lasi rekorda vārdā). ”Lasi rekorda vārdā” dalībnieku skaits pagājušajā gadā sasiedza 2.2. miljonus koplasītāju visā pasaulē. Šogad ‘’FasTracKids’’ programmu mācību vietās bērnus un viņu ģimenes aicinām kopā lasīt bērnu grāmatu ‘’Lācis apēda tavu sviestmaizi’’.

Pagājušajā gadā koplasīšanas iniciatīva ‘’Lasi rekorda vārdā’’ apvienoja vairāk kā 2.2 miljonus cilvēku visā pasaulē. Bērni lasīja Kelijas Bennetas grāmatu ”Nota Normana: Zelta zivtiņas stāsts”. FasTracKids tradicionāli atbalsta organizācijas Jumpstart iniciatīvu savos mācību centros, lai rosinātu bērnus attīstīt lasīt prasmi un veicinātu ģimenes iesaistīties bērnu agrā izglītošanā.

Šogad ‘’FasTracKids’’ programmu mācību vietās bērnus un viņu ģimenes aicinām kopā lasīt lasi-rekorda-varda-lv-partneriemJūlijas Sarkones-Ročas bērnu grāmatu ‘’Lācis apēda tavu sviestmaizi’’ (The Bear Ate Your Sandwich, Julia Sarcone-Roach), kas stāsta par neparastiem piedzīvojumiem un godīgumu.

‘’FasTracKids Latvia’’ valdes priekšsēdētājs Eduards Filippovs stāsta, ka ”Bērniem un ģimenēm šāda koplasīšanas iniciatīva ir aizraujoša iespēja gūt izziņas prieku un kļūt par daļu no pasaules, kas apzinās mācīšanos kā vērtību. Spēja mīlēt mācīšanos visa mūža garumā ir svarīgākais, ko varam dot saviem bērniem, lai viņi nākotnē būtu laimīgi, piemērotos straujām pārmaiņām, kas notiek visapkārt un palīdzētu viņiem kļūt par pārmaiņu virzītājiem.’’

Aicinām ģimenes š.g. 27.oktobrī apmeklēt FasTracKids mācību vietas Jelgavā, Liepājā, Jēkabpilī, Gulbenē, Daugavpilī un Rīgā, lai pievienotos koplasīšanas iniciatīvai ‘’Lasi rekorda vārdā’’ un uzzinātu vairāk par bērnu agrīnās izglītības iespējām.

Papildus informācija: http://fastrackids.lv/pasakumi/konkurss-read-for-the-record/


Comments are closed.