FTK

DAUGAVPILS DOMĒ SVEICA MAZO DAUGAVPILIETI AR UZVARU STARPTAUTISKĀ SAZIŅAS PRASMJU KONKURSĀ 

Starptautisks bērnu agrīnās attīstības uzņēmums “FasTracKids International” jau 20 gadus rīko komunikācijas prasmju konkursu bērniem 54 valstīs. Šogad rekordlielā konkurencē pirmo vietu starptautiskajā konkursā mazuļu grupā līdz 4 gadiem nacionālo godalgu ieguva Daugavpils Bērnu un jauniešu interešu izglītības iestādes “Saules stariņi” audzēknis Markuss Ževčuks, bet pirmo vietu starptautiskā konkurencē ieguva Taizemes audzēkne Jasmine Apichaya Srifawattan, … Continue reading

Starptautisks bērnu agrīnās attīstības uzņēmums “FasTracKids International” jau 20 gadus rīko komunikācijas prasmju konkursu bērniem 54 valstīs. Šogad rekordlielā konkurencē pirmo vietu starptautiskajā konkursā mazuļu grupā līdz 4 gadiem nacionālo godalgu ieguva Daugavpils Bērnu un jauniešu interešu izglītības iestādes “Saules stariņi” audzēknis Markuss Ževčuks, bet pirmo vietu starptautiskā konkurencē ieguva Taizemes audzēkne Jasmine Apichaya Srifawattan, īpašā godalga arī Portugāles pārstāvim Migue Pinto. Bērni konkursam iesniedza vēstījumu “Ko man nozīmē FasTracKids?” dzimtajā valodā. Konkursa mērķis ir attīstīt bērnu saziņas, prezentācijas prasmes, veicināt bērnu pašapziņu un līdera spējas. Konkursā piedalījās 40 Latvijas bērni.
Markuss ar mammu bija uzaicināts uz Daugavpils Domi, kur svinīgā atmosfērā Markusam pasniedza konkursa balvu un Daugavpils Domes Pateicības rakstu, apbalvojumus saņēma arī centra “Saules stariņi” pedagogi.


‘’FasTracKids Latvija’’ valdes priekšsēdētājs Eduards Filipovs pateicās FasTracKids programmas vēstnešiem Daugavpilī centram “Saules stariņi”. Viņš ir gandarīts par rezultātu un mazā Markusa neatlaidību un talantu. Viņš uzsvēra, ka pats svarīgākais ir atrast talantus un šīs prasmes tālāk attīstīt.
Markusa skolotāja Natālija Ganasa pastāstīja, ka ar Markusu ir viegli strādāt, viņam patīk eksperimentēt, Markuss ir ļoti zinātkārs, centīgs un pacietīgs.
Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs pateicās Markusa ģimenei, jo bez ģimenes atbalsta un neatlaidības nebūtu tik spožu rezultātu. Viņš vēlēja Markusam tālāku pilnveidošanos un jaunus sasniegumus.


Comments are closed.